Nowa nazwa,
niezmienne wartości

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie, podpisywanie umów z Klientami,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych,
  • opieka handlowa i techniczna nad klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Wymagania:

  • zorientowanie na sukces,
  • samodzielność w działaniu i determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, znajomość lokalnego rynku  hurtowego i detalicznego branży elektrycznej i oświetleniowej (warunek konieczny),
  • wykształcenie min. średnie poparte doświadczeniem w obszarze sprzedaży/dystrybucji/negocjacji,
  • znajomość obsługi komputera, Microsoft Office,
  • determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • pracę w zespole profesjonalistów nastawionym na sukces, osób aktywnych, otwartych na współpracę,  wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • nowatorski system wynagradzania w oparciu o podział zysków (nie opieramy wynagrodzenia o plany). zarobki nieograniczone.
  • wszelkie narzędzia pracy: samochód, laptop, komórka.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Edytę Smułczyńską z siedzibą w Wolsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.