Nowa nazwa,
niezmienne wartości

Koordynator Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • bieżąca współpraca z klientami w celu sprawnej realizacji zamówień
  • opieka handlowa nad klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera, Microsoft Office
  • znajomości języka angielskiego mile widziana
  • wykształcenie min. średnie poparte doświadczeniem w obszarze sprzedaży
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne i praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • determinacja w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • pracę w zespole profesjonalistów nastawionym na sukces, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • wszelkie narzędzia pracy
  • umowę o pracę,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Edytę Smułczyńską z siedzibą w Wolsztynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.