Nowa nazwa,
niezmienne wartości

Historia

Nowa nazwa, niezmienne wartości

Firma FaroForm powstała na bazie wartości, doświadczenia i osiągnięć spółki Greenlux z siedzibą w Powodowie - dystrybutora opraw oświetleniowych, źródeł światła i osprzętu elektroinstalacyjnego.

Nowa nazwa firmy to jedynie wierzchołek wdrożonych zmian. Chcemy wciąż poszerzać wiedzę branżową, aby sprostować wymaganiom zarówno naszych odbiorców, jak i użytkowników końcowych.

O Greenlux Sp. z o.o.

Greenlux Sp. z o.o. z siedzibą w Powodowie już w momencie powstania wyznaczyła sobie ambitne cele i jasno sprecyzowała wartości. Priorytetem we wszystkich, podejmowanych działaniach była dbałość o relacje z Klientem, wyrażana poprzez:

  • natychmiastową realizację zamówień
  • stałą dostępność pełnego asortymentu
  • dostarczanie produktów najwyższej jakości
  • indywidualne, elastyczne podejście

Dzięki współpracy z siostrzanymi firmami oraz sprawnej logistyce, produkty sygnowane logo Greenlux Sp. z o.o.  z Powodowa stały się wysoce rozpoznawalne na polskim rynku. Fundament naszej firmy od zawsze stanowili ludzie – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, doskonale zorientowani w parametrach technicznych oferowanych towarów.

Geneza przemiany

Po latach intensywnego rozwoju, inspirowanego potrzebami Klientów, nadszedł czas na największą zmianę w historii firmy – przekształcenie Greenlux Sp z o.o.  w spółkę FaroForm. Do nowej firmy przenieśliśmy nasze najcenniejsze wartości:

  • unikatowe, pełne empatii podejście do każdego Klienta
  • dostarczanie rozwiązań designerskich i funkcjonalnych jednocześnie
  • radość tworzenia produktów w ścisłej współpracy z Klientem

Postanowiliśmy zrewolucjonizować spojrzenie na relację Klient-sprzedawca. Podczas współpracy jesteśmy doradcą i mentorem Klienta, który staje się współtwórcą projektowanych rozwiązań.

Naszych obecnych Klientów zapewniamy, że współpraca pod skrzydłami FaroForm będzie kontynuowana na jeszcze wyższym poziomie. Wspólnie z Wami chcemy tworzyć produkty perfekcyjnie dopasowane do potrzeb – dzisiejszych i przyszłych.