Nowa nazwa,
niezmienne wartości

O nas

Historia
nowa nazwa, niezmienne wartości

Firma FaroForm powstała na bazie wartości, doświadczenia i osiągnięć spółki Greenlux z siedzibą w Powodowie - dystrybutora opraw oświetleniowych, źródeł światła i osprzętu elektro - instalacyjnego.

Nowa nazwa firmy to jedynie wierzchołek wdrożonych zmian. Chcemy wciąż poszerzać wiedzę branżową, aby sprostać wymaganiom zarówno naszych odbiorców, jak i użytkowników końcowych.

więcej

Pracownik obsługujący wózek widłowy

Wizja i misja

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych, systemowych rozwiązań oświetleniowych. Tworzymy produkty unikatowe pod względem funkcjonalności, technologii i designu, które są idealnie dopasowane do potrzeb odbiorcy detalicznego i biznesowego.

Uważamy, że trafna identyfikacja potrzeb i bezbłędne dopasowanie produktu to kluczowe umiejętności w naszej branży.

więcej

Pracownik obsługujący skaner kodów kreskowych

Zespół
siłą FaroForm są pracujący w niej ludzie.

Trzon Działu Handlowego tworzą specjaliści o średnio 20-letnim doświadczeniu w branży, dla których długo -falowość relacji jest priorytetem. Nad profesjonalną obsługą na każdym etapie transakcji czuwa Dział Obsługi Klienta, a za sprawną logistykę i stałą dostępność zapasów odpowiadają pracownicy Magazynu.

Do dyspozycji Klientów pozostaje również wzmocniony Dział Techniczny.

więcej

Pracownik układający kartony na regałach

Nagrody i wyróżnienia
są wspólnym sukcesem całego zespołu. 

Stanowią dla nas bezcenną motywację do rozwoju oraz utwierdzają nas w przekonaniu, że kierunek, w którym podążamy, jest słuszny. Dziękujemy. 

więcej

Pracownik przenoszący karton

Kariera
Dołącz do zespołu FaroForm

Rozwijaj karierę w stabilnej firmie, której największą wartość stanowią pracownicy. Sprawdź aktualne oferty pracy. Może to właśnie Ciebie szukamy…

więcej