Nowa nazwa,
niezmienne wartości

Greenlux zmienia nazwę na FaroForm Sp. z o.o.

Szanowni Państwo Miło mi poinformować, że z dniem 03.09.2018 roku Spółka Greenlux zmienia swoją nazwę na FaroForm Sp. z o.o. Edyta Smulczynska.jpg

Nowa nazwa to tylko jedna z wdrażanych przez nas zmian. Codziennie podejmujemy wiele działań związanych z intensywnym rozwojem naszej organizacji. Biorąc pod uwagę szybki rozwój technologii w rozwiązaniach branży oświetleniowej, a tym samym ciągle rosnące oczekiwania co do jakości, wydajności i funkcjonalności produktów, nie ustajemy w pracach, aby nasza oferta odpowiadała potrzebom naszych nabywców. Dlatego już niebawem znajdziecie Państwo w naszej ofercie nie tylko produkty dystrybuowane pod marką GREENLUX, JSL, WONDERFUL, ale również sygnowane brandem FaroForm. Zapewniam, że w tym obszarze wiele jeszcze wydarzy się w tym roku!

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzania naszej nowej strony internetowej www.faroform.pl. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasz serwis www był praktyczną i jak najpełniejszą bazą wiedzy o naszej ofercie i produktach.

W imieniu swoim i całego Zespołu dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę i zaufanie, którym nas darzycie. Zmieniamy się dla Was, bądźcie więc Państwo z nami!

Z pozdrowieniami
Prezes Zarządu
Edyta Smułczyńska